Linnumäe Lennupäevad!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Palju sa neid õhtuid seal olema arvad
ma nagu ühe arvasingi olevat 8)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tegelikult on ju nii et 7 ja 8 august . Aga veel parem kui te kõik jääksitegi siia :)
Sest siis 7 august on ka "Kohvikute päev".Korraga on niipalju tegemist :)
Ja Kuno ,mul praegu läbirääkimised käivad.No öeldi ,et kui ma augustis ei taha vihma , siis peaks laskma selle praegu alla sadada.Mis ma ütlen neile? Ma olen seda meelt et jätame vihma ära :) :) Ja võtke ikka terve nädalavahetus vabaks.
Kuidas Hiiu õlle teema oleks? Lasen meistritel teha. :wink:
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

prosper wrote:Ja Kuno ,mul praegu läbirääkimised käivad.No öeldi ,et kui ma augustis ei taha vihma , siis peaks laskma selle praegu alla sadada.Mis ma ütlen neile?
Ära jama, praegu ka ei sobi, ma järgmine nädal Hiiumaal...
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Jehhuuu sündigu Sinu tahtmine :) Ma olen kuni 22 ni Rootsis ja siis tagasi Hiiumaal. Kui Sa veel seal ,siis näeme :) Aga plats on lennutamiseks kõigile avatud.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Ma loodan 21 kuni 25 Hiiumaal olla, seega lootust on et näeme. Platsi tahaks näha küll, aga ennutada pole kahjuks midagi.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Post by rallikas »

Üritan ka 7-8 kohal olla! :)

Ega kellelgi alates Haapsalust pole transporti pakkuda?
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kas elad Haapsalus või oled sel ajal seal? Ma arvan et kõik tulevad Haapsalust läbi. Ok Pärnust tulles saab lõigata.
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Post by rallikas »

Elan tegelikult Rakveres, Haapsaluni on transport olemas. Haapsalusse saaksin tulla reedel(õhtu) ja laupäeval.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Samal ajal on veel üks üritus Hiiumaal nagu just teada sain. Surfilaager. Väga hea aine pildistamiseks.Ja hobupäeval ka veel westerni stiilis ratsutamise show. Saatke mulle palun ka oma soovid kindlaks tulekuks sest kohe hakkan praamile kohti kinni panema.Esialgu vaid teada vaja kas väike auto või miskit muu.Poolteist nädalat ennem 7-8 augustit tahaks juba kindlaid autonumbreid . Kuna Hobupäev on ikka suur üritus ,siis kindel diil sellega koos ka meie külalistele kohad kinni saada. Ja kes juhtub ise broneerima siis andke ikka teada. See uus praam "Muhumaa" mahutab üllatavalt palju autosid. Ja päevi praamisabas ikka ootama ei pea.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

ma tulen väikese autoga.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nimed kirja ja täiendan ka ning andke teada kellega ehk küüti saab. Ja kes on nõus Noortekeskuses(olemas WC ja saun ka pesemise võimalus) oma madratsi peal magama ning kes telgis ja kellel veel teisi soove.Ning mitmekesi tulete ,et tean söögiga kalkuleerida.
1.Kristjan, väike auto
2.Cuprum, väike auto ,(äramärkimist vajab Tema pikk teekond "püha tõe" juurde) piletid olemas
3.Titan, väike auto piletid olemas
4.Kpe, väike auto ,tuleb kaksi ja telkimisest ei taha kuuldagi,pigem sees
5.MihkelP,väike auto,Noortekeskus
6.Kuno, väike auto
7.mart63,
8.martc,väike auto
9.ussimuna,tuleb paar päeva varem(ämma maja) piletid olemas
10.Ervin2,
11.tuhkur,väike auto ,2suurt ja üks mudilane,
12.Tiit,paketi auto +haagis suvila piletid olemas
13.Sannderr,
14.Marek,
15.rallikas, vajab küüti Haapsalust
16.usamees,punane auto ja kogu elu selle sees :)
17.Wetzikas ja sõbrad,tuleb koju käima. piletid olemas
18.Keks ,auto ja haagises on väga SUUR lennuk
19.Blusmell ,väike auto
20.Rein ,väike auto
21.Ints, suuremat sorti väikeauto.
22.Ropka ,Ilus valge VAN "valitsuse" Bronn
23.Antu ,väike autu
24.Saarlane ,teeb dessandi läänest,autoga mis on täis lennuaparaatisid.
25.Margus(korsten)väike auto
26.Tõnis,ei tulegi autoga vaid hoopis lennukiga.Tuleb ja läheb õhku mööda.
Last edited by prosper on Fri Dec 17, 2010 20:59, edited 17 times in total.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Kui, siis liigun mõni pev varem juba. Küll saan hakkama :wink:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kuidas fännklubiga lood . Kas harjutad juba mootoripõrinaga.Muideks nad kuulevad seda juba ja hiljem ka mäletavad. Soovime õnnelikku sündi ja ikka grupipildile too ta ka. :)
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

Tulen väikse punase autoga mis on pisut suurem (reg.tunnistusel kirjas küll sõiduauto). Kui tohib ööbime,nagu möödunud aastal,selle sees. 6.lõunaks tuleks ja 8.õhtu hämaruses lahkuks. :roll:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nii nii ,siis saab näha tagurpidi lendavat kopterit(kärbik )jee :) Ja ka uut harrastuse alamliiki mida kollasel nägin fixedwings :) Kas juba kodustatud see apastraat? :)
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

HIRM on see,mis ka kõige julgema mehe araks teeb!!!! Seega ei julgeks mingeid kindlaid lennuasendeid ette lubada. Mustang lendas lõpuks juba jube hästi http://www.youtube.com/watch?v=X2Saug5dxbQ aga liiga-liiga maa lähedalt või täpsemalt vastu maad. :oops: Uus kere küll juba kogu endise tehnikaga täidetud ja läheb jälle lennuks. :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Oli see vist Sir Newton kes kogu elu pea peale pööras oma gravitatsiooni teooriaga.
Selle seaduse kohaselt kaks masspunkti tõmbuvad üksteise poole jõuga, mis on võrdeline nende massidega ning pöördvõrdeline nendevahelise kauguse ruuduga.
Kuigi valem on sõnastatud masspunktide jaoks, jääb see kehtima ka sfäärilise sümmeetriaga massijaotust omavate kehade korral (näiteks raskuskiirendust planeedi pinnal võib ligikaudselt arvutada sama valemi järgi).
Raskuskiirendus ekvaatoril (9,7805 m/s2) on väiksem kui poolustel (9,8322 m/s2). Standardseks raskuskiirenduseks (merepinnatasemel) loetakse 9,80665 m/s2 .Ehk siis Hiiumaa on lähemal ekvaatoril kui Tallinn ja sellepärast võib natukenegi kergemalt hingata ja ka meri pole meile võõras. Eks paljud on saanud seda gravitatsiooni tunda omal nahal. :)
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Tiit tuleb pakettiauto+haagis suvila. Pakkettiauto nr JRJ-26 haagis suvila nr.
WPL-545. :wink:
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Kpe (Kalle) teeb kõik, et tööl ei peaks olema.... Ja tuleb siis väikese autoga 027MGY, helikopter peal, üks kaasreisija (veel ei tea, kes :-) ) ja ööbiks kuskil siseruumis. Telkimisest selleks aastaks aitab :-D.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Cuprum teeb tänavu hoopis kavala lükke & üritab Hiidlasi kõhu alt rünnates üllatada.
Reedel 13:30 Triigist Hiiumaale ja siis pühapa päeval mandrile. Masinaks 526MFT ja tõenäoliselt üksi - masin nagunii lennuvahendeid täis.
wezikas
Posts: 9
Joined: Wed Jan 07, 2009 23:48
Location: hiiumaa / tallinn

Post by wezikas »

tulemas ..
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kuule Cuprum kas see on siis niinimetatud "kübaratrikk" ehk? :roll: :)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Ei, lillelist kübarat ma ei kanna, isegi, kui Hiiu Naiseks maskeeruma peaksin ;)
Kutsutakse sellist liikumisvormi aga puhkuseks. Võtan oma lennukid kaasa ja panen Saarde. Sealt siis hea liikuda.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Muideks, kas praami piletitest on miskit kuulda?
Hetkel vaatan, et minu plaanitud tulemise reisust juba 67% on bronni all...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Palun vaadake ka ise http://www.tuulelaevad.ee/ .Ja kui on soovitud kellaajal pileteid võtke kohe ära. Minul on samuti kokkulepe Linnumäe peremehega kes hobupäevadega seoses sai pronnida liinimeetrite järgi kohad praamidele(tõenäoliselt kõik need ajad mis on juba 100% pronnitud),ning kui Te tõesti ei leia sobivat reisi siis andke teada KOHE. Olen tagasi nädalapärast Eestis,siis räägin sellel teemal lähemalt.
Vaadake juba täna ja ostke pilet ära , sest ainult Teie teate millal te punktist A hakkate Hiiumaale tulema ning millal tagasi peate olema punktis A . Üritus on ikka kaks päeva 7 ja 8 . Tore kui kohale juba 6 august ,siis saab juba mönusasti vötta ning kenasti sisse elada.Kui on küsimusi vastan ikka oma telefonis +37256675782 ANDRES. Privage küsimustega.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Minul igatahes piletid olemas reede poolest päevast pühapa poole päevani ;)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kohe näha et Saare elu pole Sulle võõras :)
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Millal siis keegi oma nina sinna saarele pista plaanib?
Kas 6. või 7. august? Kuno tahtis ju ühe öö veel mereääres ööbida :twisted:
Idee poolest võiks äkki tõesti varem kohal olla, et mitte hiljaks jääda ja reede pealelõunat juba käed puusas koduõlut nõuda :idea:
Saarele saamisega pole veel probleemi, aga sealt lahkumiseks on juba magusamad ajad praamil kinni. Ei tea millise praami peale need meie ühised kohad võiksid olla bronnitud?
Ja veel, et kas kogu see jõuk, kes nimekirjas, on bronnitud juba praamile edasi-tagasi? Kui jah, siis millisele? Või kuidas see kodukord seal seatud?
Kui tulen sadamasse, kas saan sealt pileti osta mingi salasõna alusel... :?
Kui vähe ajusopis kolada, siis eelmisel aastal oli vist kassast autonumbri alusel kindla praami peale bronnitud. Tulid bronni ritta said pileti ja sõitsid peale.
Nüüd sadamates uued süsteemid ja korrad kehtimas... :?:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Tiidu auto+haagissuvila voib votta bronnist maha, kuna saarde tuleme 05.08.2010 ja lahkume 09.08.2010. Piletid on juba välja ostetud ja broneering tehtud. :wink:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Annan teada nädalapärast kui kodus olen jälle.Aga igal juhul kui keegi vaatab endale sobiva aja 6,7,8 siis võtke pilet kohe ära. Nagu ka eelmine aasta näitas et tulijaid on varajasi ja ka viimasel minutil. Ning eks see saarte elu selle praami liikluse ümber ju käibki. Niiöelda kaartil või fookuses püsivad saare inimesed ikka tänu LEEDOLE. Uudistes ikka sees :)
Post Reply