Linnumäe Lennupäevad!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Vaatan, et reedel, 6.08 kell 12.30 praamile oleks kaval minna, siis saab veel pool päeva Hiius tegutseda ja ringi ka vaadata! Momendil 18% bronnitud :wink:
Tagasi tuleks Prosperi bronniga, mis momendil ilma autonumbriteta liinimeetrite järgi meile bronnitud.
Kas on ka ühinejaid?
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
wezikas
Posts: 9
Joined: Wed Jan 07, 2009 23:48
Location: hiiumaa / tallinn

Post by wezikas »

juhul kui keegi on omale pileti bronninud või ei ole seda veel teinud, siis täna muutusid augusti kuu Reedesed ja Pühapäevased laevade väljumise ajad. Tundub, et vaba ruumi on rohkem ;)
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Prooviks ka ilmuda. Mis seis selle öömajaga oligi?

Muide, kui Kristjan ka olemas, äkki teeks F3C võitluse ühe etapi? Palju lennuaega see teistelt ära ei võtaks ja saaks ikkagi märgi maha. Äkki tuleb keegi veel osalemagi?

Mis Prosper kostab selle peale?

I.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mis mul saab võistluste vastu olla. Olen väga RÕÕMUS :) Karikas föderatsiooni poolt ja auhinnna vaatan siis ise kui võistlus väga kindel ja vastuvõetav :roll:

Kõige odavam ööbimine noortekeskuses maksab 25 Eesti raha.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

ARMSAD SÕBRAD !

Bronnige auto kohad !!!
Kui ei saa piletit , saatke mulle palun aegade eelistused (tulek-minek)ning auto numbrid.
Kiire!!!
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

prosper wrote:ARMSAD SÕBRAD !

Bronnige auto kohad !!!
Kui ei saa piletit , saatke mulle palun aegade eelistused (tulek-minek)ning auto numbrid.
Kiire!!!
Täna tegi Titan siis minu poolt minu teadmata minu rega ära :-). Olen täitsa nõus ja poolt ning pikka viha ei pea :D . Kuid lõplik tulemise selgus ilmneb alles juuli lõpus. Töö on selline.... Aga väga tahaks küll tulla.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Kpe wrote:Täna tegi Titan siis minu poolt minu teadmata minu rega ära :-).
Tegin jah. Ja said paljud teised kirja, kes Jaanis silmapiirile jäid ja vähegi tulemiseks lootust andsid.
Loodame, et Prosper veel autonumbrid koos praamiaegadega siia üles sätib, et minu poolt nimetatud numbrid tema pool ka õieti kostusid :roll:
Väga mage tunne, kui bronnikassast mõne ebaklapi pärast üldjärtsu saadetakse - siis vist koju tagasisõit isegi psühholoogiliselt lihtsam :evil:
Last edited by titan on Sun Jul 18, 2010 22:08, edited 3 times in total.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

That's what friends are for. On ikka imelisi INIMESI :) :)
Kui nüüd mõni SÕBER veel leiduks kes Su keha tööl teeks :) :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ega see praamisõit ongi nagu üle koera saba saamine ,nii meile saare elanikelegi.Aga Rohukülast pole meil kuskile tagasiteed. Ainult edasi. :) Nii see elu meil siin Eestimaal käib.Õnn veel see et Emajõel tõkkepuud ees ei ole :roll:
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Kpe wrote:
prosper wrote:ARMSAD SÕBRAD !

Bronnige auto kohad !!!
Kui ei saa piletit , saatke mulle palun aegade eelistused (tulek-minek)ning auto numbrid.
Kiire!!!
Täna tegi Titan siis minu poolt minu teadmata minu rega ära :-). Olen täitsa nõus ja poolt ning pikka viha ei pea :D . Kuid lõplik tulemise selgus ilmneb alles juuli lõpus. Töö on selline.... Aga väga tahaks küll tulla.
Vastavalt ülevaltpoolt saabunud teatele maabun siiski kokkulepitud ajal hiidlaste juures 8)
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

nonii,laupäeva hommikuks,6.30 pilet soetatud,eks paistab,mis edasi saab (või kuidas tagasi saab :lol: )
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

050MGM võiks laupäevaks lisada.Hea oleks kui saaks kl 12 tuuri.......
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

050MGM võiks laupäevaks lisada.Hea oleks kui saaks kl 12 tuuri.......
Hiidlastel on oma ürituste jaoks (ratsavõistlus ja lennupäevad) broneeritud kindlad praamid, reedel 14.30 Hiiumaale ja ja pühapäeval 16.30 tagasi. Selleks, et peale saada, tuleb oma sõidusoovist teavitada Prosperit ja siis õigeks ajaks sadamasse sõita ja bronni reast oma autonumbri alusel pilet osta. Täpne info laekub ka kohe Prosperilt koos autonumbrite ja praamide väljumisajaga, kuhu keegi juba bronnitud on.
Teised praamiajad tuleb omal ise broneerida ja välja ka kohe osta, et ebameeldivusi ei tekiks. Pileteid on saadaval ja laevakompanii ei pidanud eraldi individuaalselt enam bronnima ilma kohese maksmiseta.
nonii,laupäeva hommikuks,6.30 pilet soetatud,eks paistab,mis edasi saab (või kuidas tagasi saab)
Aga lase end Prosperil pühapäeval 16.30 praamile bronnida :wink: Kui tal sind jube äkki kirjas pole :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Selgitan siin veel seda praamisõitu. Saaremaa laevakompanii on muutnud pronnimise korra juba mõnda aega tagasi nii et kui pronnid pead ka kohe pileti välja ostma.Sest ennem toimis asi nii et paljud lihtsalt pronnisid aga kohale ei tulnud. Ja see oli teistele informatsiooniks nagu laev oleks juba puupüsti täis.Tegelikult sõitis vaid mõned. Praegune süsteem töötab nii et proneeringut tehes ostad ka kohe pileti ja saad EELISÕIGUSE just sellele praamile .Kui mingil põhjusel jääd hiljaks siis pilet sul raisku ei lähe . See kehtib veel 48 tundi,kuid siis juba ÜLDJÄRJEKORRAS.

Seose ratsavõistlusega on Linnumäe omanik kokkuleppel Saaremaa Laevakompaniiga saanud teatud laevadele eelistuse liinimeetrites kohad kinni panna. Kokkuleppe momendil ei tea ju kunagi kui pikad on hobuveokid.Ja samas on eeskirjade järgi ettenähtud rohkem meetreid autodele kui nad laeval ruumi võtavad.
Ja kuna meie üritused on samal ajal, siis on ka meiega arvestatud.Nüüd on vaid minul auto numbrid temale anda ja need saadetakse edasi sadamatesse.Kui number kirjas saab peale . Süsteemi jäikuse kohaselt tuleb arve mulle.Ehk saab ka kohapeal maksta aga seda lubati veel uurida.
Praami ajad millega meie saame arvestada on järgmised.
ROHUKÜLA-HELTERMAA REEDE 06 august 16.45 18.30 19.45
ROHUKÜLA -HELTERMAA LAUPÄEV 07 august 6.30 10.30
HELTERMAA-ROHUKULA PÜHAPÄEV 08 august 16.30 19.30 20.30

Kes soovib nendel aegadel andke mulle PS teada.(paari päeva jooksul) Ülejäänud aegadel palun ostke kohe piletid välja sest praegu on veel valikut.
VAADAKE http://www.tuulelaevad.ee/webroot/web/c ... 001000/1/1#

Tervitab Andres.
User avatar
saarlane
Posts: 360
Joined: Fri Sep 28, 2007 16:49
Location: Kuressaare

Post by saarlane »

Mõtsi, et tuleks kah naabersaare naisi kaema ja siis silmanurgast lennkeid ka piiluma. Ons vaja kuskile nimi ja auto number ka ülesse täheldada?
Praamipileti saan ilmselt omal käel vabalt kätte, sest ründaks, samamoodi nagu Cuprum, lõunarannikult. Kas on äkki kuskil kaarti või koha täpsem nimi, et oskaks kohale tulla. Muidu võib tead veel ära eksida, Hiiumaa pidi suur ja lai olema.
56481228- Erkki
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nüüd ma arvan et sild oleks vajalik hoopis Saaremaa ja Hiiumaa vahel.
Ma ei tea palju seal Saaremaal suurlinnasid on aga Hiiumaal on neid üks. Ja just KÄRDLA Selveri vastas see Linnumäe ongi.Oled ülimalt teretulnud. Ja kui ei leia helista mulle +37256675782 Andres
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Sõita tuleb punktist A punkti B ja hobuseid hirmutamata: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... %7D%5D#tc3
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Sina Titan oled ikka Mees suure algustähega. Aitad ikka igal pool kus abi tarvis läheb. AITÄHH Sulle kaarti eest!
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Kui juhtud reedel 13:30-se praami peale, siis võid ka minule sappa hoida ;)
muidu on Hiiu-Saare vahelisele liinile praegu täiesti võimalik pileteid bronnida KÕIGILE reisidele. Tõsi, osa neist reisidest juba suht punaka värviga märgitud.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Poppy wrote:Tundub väga lahe üritus, tuleksin isegi heameelega aga kahjuks mul lennuk veel puudub ja kardan et ka transpordiga tuleb probleeme :( :(
Pole veel hilja jupi- ja lennukitaikat sinna orgunnida :idea:
Kellel midagi kusagil kasutult seismas, võiks kaasa võtta :wink:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

titan wrote: Pole veel hilja jupi- ja lennukitaikat sinna orgunnida :idea:
Kellel midagi kusagil kasutult seismas, võiks kaasa võtta :wink:
Oi paganas, kuidas see kõik sõiduautosse ära mahuks - aga idee on hea. Seal ju siis põhilised ostjad ka ju olemas...
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Hehee! Viskan siis Caliberi ka peale :D . Äkki leiab uue peremehe!

Teine teema veel, et kuna lennutamisplats on 1km kaugusel Kärdla haigla kopteriplatsist, tuli teha siin väike briifing. Põhjakaarte tuule korral on lennutamisplats täpselt lähenemisalas ja haigla kasutab meie teenust päris tihti. Helikopteri piloote on informeeritud kohalikust lennuliikluse omapärast nädalavahetusel ja igaks juhuks panin seinale ka suure hoiatuse 8). Lubati anda ka eelnevalt teada lendudest sinnakanti...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kalle Sa oled oma ülesannete kõrgusel :) Tuleb siis kogu lennuliiklus ümber suunata. No ütleme et las maanduvad siis Saaremaal.
Tegelikult jah kopteri maandumine Kärdlas tähendab mulle mingit õnnetust inimestega. :cry: Hea kui seda väga tihti ei juhtuks.
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

prosper wrote:Kalle Sa oled oma ülesannete kõrgusel :) Tuleb siis kogu lennuliiklus ümber suunata. No ütleme et las maanduvad siis Saaremaal.
Tegelikult jah kopteri maandumine Kärdlas tähendab mulle mingit õnnetust inimestega. :cry: Hea kui seda väga tihti ei juhtuks.
Eks ole ju (lennu) ohutus meie kõigi üks eesmärkidest. Pealegi ei taha me ju takistada abi jõudmist selle vajajani. :idea:
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Väike küsitlus. Kas Hiiumaale minejate julgas on kellelgi autos kohta ühe inimese, paari kopteri ja spordikoti jagu?
Nimelt olen ise järgmisel nädalavahetusel autotu aga Linnumäele sooviks ikkagi väga minna. Natuke kütuseraha annaks ka.
Baseerun Sauel ja see ei teeks Tallinnast minejatele ka suurt tüli. Sooviksin minna reedel ja tagasi koju pühapäeval.

PS. või võib ka helistada 56669630. Mihkel
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

26.Tõnis,ei tulegi autoga vaid hoopis lennukiga.Tuleb ja läheb õhku mööda.
No nii, et tuleb oma Boeinguga ja otse Linnumäele või... :shock: seda tahaks mina kindlasti näha. Paluks maandumisaega täpsustada, et mingi tähtsusetu toimingu pärast vaatemängust mitte ilma jääda... :wink:
Last edited by titan on Tue Aug 03, 2010 10:35, edited 1 time in total.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Teatan, et tulen ka kohale, sõit broneeritud ;)
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ma panen ka kohe(õhtul) üles kõigi autode bronniajad.Paljud on juba omale piletid välja ostnud :)
hiiuölu käärib juba. :) Kavas ka meeskondlik võistlus ARF(lisana vajaminev Teil endil olemas :) )
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Sadamas olla umbes 30minutit varem ning öelda et broneering on tehtud MTÜ Ratsaspordi arvele. Süsteem lubab teha nii et tulemisel ei saa kassas maksta ja tuleb rehkendada minuga hiljem.Tagasisõidul saab kassas maksta ise. Vaadake et auto numbrid oleksid õiged ja tähed ka.Kui miskit viltu andke mulle teada.
Paljud keda nimekirjas pole on juba piletid ise välja ostnud .
Last edited by prosper on Fri Dec 17, 2010 21:06, edited 3 times in total.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Täna sai elavat kuulutust tehtud.Mida see tähendab?? :) See on nii et käid asutusest asutusse ja räägid ning demod tulevat üritust. Paljud olid pisikesest kopterist nii vaimus et kilkasid heledaste. Oodata on rohket publikut.Teid oodatakse nüüd juba pikisilmi :)
Last edited by prosper on Wed Aug 04, 2010 10:30, edited 1 time in total.
Post Reply