Balsapuu tellimine?

Eesti suurim raadioteel juhitavate mudelite on-line pood. Küsimused, hinnapäringud, info kaupade kohta, tellimisinfo jne...
Post Reply
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Balsapuu tellimine?

Post by tikka »

Tervist
Pistik.com internetipoes on müüa lai valik balsalaudu, aga kas märgitud hind on ühe lehe jaoks või on neid pakis rohkem? Näiteks: "Balsa sheets 1,5x100x1000mm Graupner 504.C.1,5 30.00EEK".
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Hind on ühe lehe kohta. Soodsam hind tuleb siis, kui tellida suurem kogus, näiteks alates 5 lehte või rohkem. Niiet võib teada anda, mis paksusega balsalehed huvitavad ja saadan konkreetse pakkumise. Laos on hetkel 2mm ja 4mm ning saabumas 1.5mm ja 3.5mm
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Tänan vastuse eest.
Jätan praegu asja ootele, sest mul on peale balsa veel igasuguseid vidinaid vaja. Kui kõik valmis vaadatud, teen tellimuse.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Järgmine tellimus on hiljemalt 10. märtsil, võibolla ka varem (veebruari lõpupoole), kui tellimusi piisavalt koos...
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Mell
Posts: 3
Joined: Tue Feb 06, 2007 20:50
Location: Tartu

Post by Mell »

Mina ostsin 2 balsa prussi mõõtmetega 1500x100x100 alla tuhande EEK
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Igasugu blokke on ka saada jah, millest ise siis laudu saagide jne. Hind muidugi odavam, kui valmis lõigatud lauad...
Lauri Laidna - www.pistik.com
arne
Posts: 467
Joined: Thu Aug 11, 2005 23:07
Location: Tallinn
Contact:

Post by arne »

Studeerisin kah seda balsavalikut. Seal on rubriik Klotsid, kus all pealtnäha identsed asjad aga erineva hinnga. Mind huvitaks sellis formaadis asi mille otsast saaks õhukesi ristikiudu plaate lõigata. Kas midagi selleks otstarbeks sobivat hetkel laos kah on?

Arne

PS. Ausalt öeldes oli minu üllatus suur, kui ma suhteliselt mõistliku valiku söeliiste Metall ja Traat jaotisest leidsin. IMHO võiks kas rubriigi nime muuta või selle mittemetalli sealt kuhugi mujale liigutada.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Laos on 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm balsalaudu. Klotse peab tellima ja need mõeldud pigem ise laudade tegemiseks - kokkuvõttes odavam! Saadan sulle priva-sõnumina info.

Märkus söeliistude kohta õige, arvesse võetud ja kohe parandatud :roll: Söest on laos 1mm, 2mm, 3mm vardad ja 3x1mm ning 3x0.5mm liistud

Kõigil taolistel torudel, liistudel, laudadel, traatidel jms on reeglina pikkus 1000mm
Lauri Laidna - www.pistik.com
Post Reply