Õhus oldud tunnid.

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Õhus oldud tunnid.

Post by nuudel »

Astusin mina täna lennukist maha ja hakkisn mõtlema - palju ma õhus olen viibinud.
Arvutasin mis ma arvutasin neid õhkutõuse ja korrutasin keskmise lennuajaga siis sain teada seda, et oma teadaolevast elust olen ma õhus viibinud ca. 150 tundi.
On seda vähe või palju seda ei tea aga väike allergia on küll lennujaamade ja lennukite vastu tekkinud :) Mitte, et ei tahaks aga igal asjal on lõpuks piir.
Palju siinsetel foorumlastel õhus viibitud aega võiks olla?
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Kui liita kokku kõik korrad, mis meelde tulevad ja korrutada need sarnaselt Sinuga keskmise lennuajaga, siis umbes täpselt null :D Pole veel kordagi seda võimalust olnud. Ehk sügisel, kui finantsseisud head on, tuleks üks lennuretk Saksamaale ette võtta, saaks selle linnukese kirja. Tagasi muidugi eestlasele kohaselt "uue" autoga. :)
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Pigem soovitaks Scoopile alguses purilendu ja seda juba varsti Tartust mitte väga kaugel Ridalis!
User avatar
Climatix
Posts: 286
Joined: Sun Oct 16, 2011 17:44

Post by Climatix »

Ise pole väga palju lennanud , ca 45 tundi äkki lennukis , ainult euroopa siseselt .
Ennast ei kipu ära tüütama lennujaamad ja üldse lennukiga reisimine , minuarust väga huvitav . Ükskord lendas lind easyjeti mootorisse saabumisel tallinnasse, lennuk pidi väljuma 16 paiku aga õhku tõusime umbes 1 öösel sest mingi tehnik pidi londonist kohale lendama ja allkirja panema , selle 9 tunni jooksul ei hakanud ühtegi korda igav , vaatasin kuidas lennukid tulid ja läksid ja sõin voucheriga saadud lõhe võileibu :D
Last edited by Climatix on Wed Apr 04, 2012 21:50, edited 1 time in total.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Uhh, tont seda teab. Vene kroonus lennutati meid ikka päris usinasti mööda suure kodumaa pikka- pikka lõunapiiri ja vahepeal ka üle selle. No ikka palju ..
Peale seda polegi nagu rohkem lennukisse asja olnud :(
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Umbes 1700 tundi maakerast lahti oldud...
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Kardan lendamist - 0 :lol:
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Kpe - umbes? :) Kus hõljusid siis.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Image
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

nuudel wrote:Kpe - umbes? :) Kus hõljusid siis.
Näe Ussimuna teadis kohe vastust! :D
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

nuudel wrote:Kpe - umbes? :) Kus hõljusid siis.
Näe Ussimuna teadis kohe vastust! :D

Umbes sellepärast, et täpse numbri ütlemiseks peaks lennupäevikut vaatama :) .
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Hüva küll :) See andeks antav kui leiva lauale toob, tegelikult oma küsimuses pidasin silmas tsiviilkodanike igapäevaseid lennureise.
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

... selle aasta numbri sees on tunde kokku sipa üle 55-e - varasemaid tuleb hakata taastama kusagilt lennuplaanidest...
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

nuudel wrote:Hüva küll :) See andeks antav kui leiva lauale toob, tegelikult oma küsimuses pidasin silmas tsiviilkodanike igapäevaseid lennureise.
Mis tähendab andeksantav?! Vastasin ju lihtsalt püstitatud küsimusele.
Aga kui rääkida "piletiga õhus olemisest", siis pakun et see number on 200 ringis eelpoolnimetatule veel lisaks :) . Aga ega vahet pole...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Panen ka umbes kirja, sest pileteid pole alles hoidnud. Mandri ja Hiiumaa vahel õhus veedetud umbes 100(isegi rohkem) x 30 min =50 tundi ja rahvusvahelised lennud pikemad ning keskmine lennuaeg 5-6 tundi x 50 =250-300 tundi. Nii tuleb tagasihoidlikult umbes 350 tundi. Ja kõige hullem nende lendude juures on see ,et arvestada tuleks ka lennujaamade oote aegu millele kindlasti on kulunud umbes kolm kuud kui mitte rohkemgi :cry:
Üks osa minu elust on ka laevareisid. Võiks nutuga :cry: öelda et nii pika ajaga võiks mind juba sissekirjutada laevale.
Post Reply