Talvepäevad 2013 (Keksi infoga!)

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Re: ...

Post by Bluesmell »

Maikkel wrote:
Kpe wrote:
Riho wrote:Jah loetud päevad talvepäevadeni... Kas tõesti hetke seisuga +- 15 inimest ainult :shock:
Tundub, et Keks pole aega saanud nimekirja uuendada 8)
Nagu aru sain, siis Marek on nimekirja uuendamas(üleval mainis) kuna Keks ei saa nii tihti seda teha. Tahaks loota, et nii väikseks seltskond ikka ei jää ja et tõesti on lihtsalt märkimata. :)
Ma saatsin ka Keksile PS-i nädal tagasi, et oleksin tulemas - nimekirjast mind igatahes ei leia...
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

Re: ...

Post by Riho »

Bluesmell wrote:
Maikkel wrote:
Kpe wrote: Tundub, et Keks pole aega saanud nimekirja uuendada 8)
Nagu aru sain, siis Marek on nimekirja uuendamas(üleval mainis) kuna Keks ei saa nii tihti seda teha. Tahaks loota, et nii väikseks seltskond ikka ei jää ja et tõesti on lihtsalt märkimata. :)
Ma saatsin ka Keksile PS-i nädal tagasi, et oleksin tulemas - nimekirjast mind igatahes ei leia...
Ma sain aru et Marek seda nimekirja täiendab...
F2D
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Re: ...

Post by Kpe »

Riho wrote:
Bluesmell wrote:
Maikkel wrote: Nagu aru sain, siis Marek on nimekirja uuendamas(üleval mainis) kuna Keks ei saa nii tihti seda teha. Tahaks loota, et nii väikseks seltskond ikka ei jää ja et tõesti on lihtsalt märkimata. :)
Ma saatsin ka Keksile PS-i nädal tagasi, et oleksin tulemas - nimekirjast mind igatahes ei leia...
Ma sain aru et Marek seda nimekirja täiendab...
Nimekiri ju Keks-i nime all tehtud...
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Re: ...

Post by Maikkel »

Kpe wrote:
Riho wrote:
Bluesmell wrote: Ma saatsin ka Keksile PS-i nädal tagasi, et oleksin tulemas - nimekirjast mind igatahes ei leia...
Ma sain aru et Marek seda nimekirja täiendab...
Nimekiri ju Keks-i nime all tehtud...
Marek on moderaator ja võib kõikide postitusi "mõjutada" ühes või teises suunas :P
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Marek wrote:Tere kutid! Lõpuks siis kinnitus ka Keksilt. Tore, et üritus jälle toimub. Palun kirjutage mulle PS kes osa tahavad võtta, ma siis täiendand nimekirja- Keks vast ei ole nii tihti netis.
Eraldi ei ole mõtet oma osalemisest postitada.
Kes on eelmise korra eest veel võlgu parandagu oma viga! 8)
Keegi peab siis kõllide ja musa eest see aasta hoolitsema, Ervin kahjuks ei tule vist.
Palun lugege korralikult Keksi postitust.
Saatke ka päris eesnimigi vähemalt. Kogu ürituse mõte ongi ju ka suhelda ja tuttavaks saada.
Jah, ma saan nimekirja täiendada.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Marek wrote:Kõigest mõni päev veel ürituseni. Kas muusikat saab keegi tekitada? Ropka? Võtke siis jälle kidrad kaasa moosekandid.
Loodame, et ilmataat meid hellitab. 8)
kui kellegil midagi pole, ma võin ju kodust hifi resiiveri kaasa võtta koos läpakaga ja miski helipangaga

kitarr läks paraku lõhki mööbli ja gravitatsiooni koosmõjul
kogun vanu vene lennukimootoreid
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tundub, et maja tuleb rahvast täis :) Hetkel on lootust kenale ilmale samuti.
Võtke oma pikendusjuhtmed, lennuvahendid, kütus, akud, õlled ja hea tuju kaasa ning teeme ägeda kräu! 8)
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Start homme kell 16.30 Viljandist. Tagasi sõidan vist laupäeva õhtul. On ka vabu kohti.
53449332

Kahjuks lõppes minu sõit talvepäevadele 40km peale starti.
Loodan ,et mu bussist saab veel assja. :(
Last edited by Jorgan on Fri Mar 15, 2013 22:44, edited 1 time in total.
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

kuna vist kasutaja regamine maas,siis teavitan et rakverest tuleb laupäevaks üks lennutaja veel.
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Need kes kohal võiksid mingi reportaazi anda millalgi, et kas homme (laupäeval) on enam mõtet tulla, st kas maja on veel püsti ja pererahvas heasoovlik :)
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ootaks infot ka põllu seisukorrast, kas ratastega saab lennata, ehk kas lumekiht on tugev koorik või vajub läbi? Kuulsin, et muusika on olemas ja maja veel püsti. Hommikul näeme! 8)
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Väga lahe koht, hubane! Väljas on hea plats kopteriga lendamiseks, ruumi piisavalt, ainult piloodi ala peab neljarattaliste sõidukitega jagama.

Mõned pildid:
https://plus.google.com/photos/11100103 ... 4vbtxoDJWw
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

musi musi goprole..ta jäädvustas meie crashi,,mälukaart sai täis sekundid enne maandumist:D

http://www.youtube.com/watch?v=0W8ZR9Yd ... e=youtu.be

Image
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

käisin ka piilumas

http://youtu.be/HB7vNOtditg
P28A- FPV
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Ilmselgelt silmamõõt on sellisest kaugusest ikka väga petlik, sest kaamera järgi tundub. nagu oleksin meelega sihtinud sulle otsa. Reaalselt oli see siiski kõrvalepõike manööver :D Aga minu lennuk oli ainuke kanntaja, paar täket tiival ja see poolik eleroon. Kuid lennuk lendas juba tunnike hiljem uuesti ;)

Väga mõnus ja hariv üritus oli, lisaks sellele, et koos teistega lennata saab. On mu lemmik asju sellel üritusel see, kuipalju erinevaid suurte teadmistega inimesi kohale tuleb, väga hariv värk!

Järgmine aasta jälle! :)
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Peatse kohtumiseni mehed ja naised.Väga tore oli kuid kahjuks "UFO" veel kopterit ei tõstnud õhku aga järgmisel aastal kindlasti õhus kohtume.
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Maikkel wrote:Ilmselgelt silmamõõt on sellisest kaugusest ikka väga petlik, sest kaamera järgi tundub. nagu oleksin meelega sihtinud sulle otsa. Reaalselt oli see siiski kõrvalepõike manööver :D Aga minu lennuk oli ainuke kanntaja, paar täket tiival ja see poolik eleroon. Kuid lennuk lendas juba tunnike hiljem uuesti ;)

Väga mõnus ja hariv üritus oli, lisaks sellele, et koos teistega lennata saab. On mu lemmik asju sellel üritusel see, kuipalju erinevaid suurte teadmistega inimesi kohale tuleb, väga hariv värk!

Järgmine aasta jälle! :)
meie mõlema kõrvalepõike manöövri tulemus see ikk jh:D mina võtcn ka enne crashi hoo maha..olex täis gaasil edasi põrutanud polex midagi juhtund:D
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

ufo wrote:kahjuks "UFO" veel kopterit ei tõstnud õhku aga järgmisel aastal kindlasti õhus kohtume.
Seda on tõesti kurb kuulda, kas Ville seda servot korda ei saanudki?
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

trebla wrote:
ufo wrote:kahjuks "UFO" veel kopterit ei tõstnud õhku aga järgmisel aastal kindlasti õhus kohtume.
Seda on tõesti kurb kuulda, kas Ville seda servot korda ei saanudki?
Eih, panime teise aga to teine on segane.Tellib uue ja korraliku :roll:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Suured TÄNUD Keksile ja pererahvale ning kogu seltskonnale. Kõik oli Super ja mida eriti peab ära märkima, et laud oli lookas nagu pulmade aegu :) Noh ilm oli ka päikest täis. :) Pange siis pilte ja videoid ülesse. :)
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ühinen tänudega Keksi ja Co suunas! Kõik jälle super hästi organiseeritud. Pole vist ammu nii palju naernud kui eile saunas. Rääkisime seltskonnaga lahti kopterimeeste ja F3A teooria, ideoloogia ja saime mudelismi sõnavarassei uued väljendid - "Nelson" tuleb nüüd kindlasti F3A kavasse võtta. Tore oli jälle rahvast igast ilmakaarest näha.
Järgmine aasta ürituse 5 aasta juubel! 8)
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

...

Post by Riho »

Ja tahan ka edastada suured tänud keksile selle hästi organiseeritud ja väga lõbusate talvepäevade eest :D Muidugi ei oleks see kõik olnud nii supper ilma selle toreda seltskonnata... Ja peeaegu oleks unustanud: Siit ta tuleb Marek 7 punkti :D
F2D
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Väga tore üritus :D Tänud Keksile ja tema perele. Tarkade inimestega on ikka huvitav suhelda. Öösel oli kuulda ka projekti Š"Mudelisti hümn" algusridu:
Kord oli mul naine ja natuke raha,
nüüd on ainult mudelid mändide all :D

Image
Kes küll on Anna, Laura, Mammu ja Lauri? Uued foorumi kasutajad :)
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

aga tglt päris hea et üritus oli märtsis,,st. natukene rohkem valget aega.kahju et soojad ilmad külmaga vahetusid,ehk olex rohkem lennukeid siis korraga õhus näinud (nagu eelmine aasta) ma loodan et minu maha unustatud valge pikendus leidis omale uue kodu:D
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Keegi on lume sisse Anna Laura kirjutanud. Marek ootan su kommentaari.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ise peab kohal olema, mitte ette kujutama :)
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Ma toetun faktidele "save the last dance for me" :D
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Ma vaatan,et pildistajaid vendi pole eriti olnud seekord......
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

mina nägin küll mitut fotokat..
ühesõnaga meie pildid on siin..


https://plus.google.com/photos/10556969 ... banner=pwa

ma küll filmisin kõiki lende õhust kh,,aga ei hakka neid netti panema,ei sattund seal millegi põneva otsa.
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Siin Talvepäevade treiler (2:30)
http://youtu.be/tXJvANOVeXE
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
Post Reply