vajan abi.

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Nüüd tipptopp. Saadavad uue kopteri .
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Mida sa neile ütlesid siis, et uue kopteri saadavad? :)
Mul on ka sama kopter ja laadija käis kah garantiis.
Saatsid uue vastu. :D
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

---
Last edited by hankzz on Thu Feb 06, 2014 17:53, edited 1 time in total.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

...
Last edited by hankzz on Thu Feb 06, 2014 17:53, edited 1 time in total.
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Mul on ka kopter kuidagi liiga uimane, kuki tahan et ta liiguks(Liigutan vasakut kangi ette), siis seisab ta pea et lihtsalt kohapeal.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Sain ka kätte lõpuks ja praegu ei oska midagi halvasti õelda selle kohta. liigub ilusti üles alla paremale vasakule jne. aga soovitage syma s33 varuosasid. kus saab odavalt ja kiirelt kätte. peale kopterid.ee
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

ja kas annab sinna paremat akut panna. et lennuaeg pikem oleks?
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Aku kohta ei tea, eks ikka saab, vaata HobbyKing-ist. Aga äkki te saaks laadida youtubesse väikese video selle masina lennu kohta. Minu oma ikka jube uimane, ja kuidagi ei suuda kõrgust koguda ega liikuda. Vahepeal kukkub niisama alla kah(ühendus kaob).
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

No eks ma teen. Panen aku laadima homme vast olemas.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Aga alguses töötas ilusti?
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Esimene lend läks kõrgemale. Aga kukkus (mitte kõrgelt) kuna saba rootor lihtsalt liiga nõrk ja kopter oli juhitamatu, lihtsalt läks tuulega eemale. Kui juba metsatukk tulema hakkas lasin vaikselt gaasi alla, et maanduda. Enam ei lähe nii kõrgele, st gaas on põhjas, kuid korra viib 10 m kõrgusele, siis saab jaks otsa või kukub niisama alla.(Signaal kaob äkki?) Akud laen alati eelnevalt täis.
Juhani
Posts: 246
Joined: Thu Dec 15, 2011 13:30
Location: Tallinn

Post by Juhani »

Olen omanud syma S32 kopterit. Sul signaal kindlasti ei kao ära. Kui signaal kaob, siis kukub nagu kivi alla.
Piltidelt vaadates tundub, et sellel kopteril on metallpulkadega aku. Vaheta see tavalise lipo vastu välja.
Syma kopteril oli väga agressiivne cut off kui aku tühjaks sai. Arvatavasti Sul seda teebki.
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Aga vot, mul kukubki nagu kivi alla. :)
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Aga samas ma tean et mul pole akud tühjad, kui esimese 20 seki
jooksul alla kukub.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Tagumine tiivik k2ib t6esti aeglaselt. Edasi ei taha kuidagi lennata . Aga paremat akut oleks vaja aga ma ei oska midagi muud paremat osta sellele. Ei tea mis sobib või ei.
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Prawgu pole ilma ka normaalset et videot teha ;)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kui Sa tahad,et see sul päris püss oleks, pead ikka ka rootorid üksteisest kaugemale viima. Järsul pöördel muidu käivad need ülemised ja alumised labad risti teineteise sisse. Ja selle kopteri juhtimine on üsna algeline. Sul see tagumine propp mis on horisontaalis, liigutab saba raskuskestmest üles või alla. Selle tagajärjel muutub rootori võlli nurk ja toimub siis kas edasi või tagasi lend. Kui tahad, et see kiiremini toimuks siis pead tagumise laba nurka suurendama. Kuna see on selline pehme plastik siis saad natuke ise kaasa aidata. Ära ainult otsast vääna :) ! Saad ka ahnema propi panna. Oleme nende mänguasjadega siin eksperimenteerinud. Muidugi kõige kiiremini lendas see nii, et käima ei pannudki, Nähh, võtad kätte nagu pesapalli ja heidad :) Sa ei pea seda muidugi järgi tegema :D
Siit videost näed ka mis sarnase kopteriga on moditud http://www.youtube.com/watch?v=F9Jjkf8Wd8Y
Sellel sinu kopteril peaks veel olema mingi nupp KIIRE/AEGLANE. Kas oled nuputanud mida see nupp sul teeb ja kas see funkab?
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

ma just avastasin et minu kopter ka ei taha kuidagi õhku enam minna. aku sai värskelt laetud aga ei liigu üldse. paar päeva tagasi veel töötas jumala ilusti.
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Juhendi järgi peaks see nupuke andma lisa kiirust. :lol: Aga seda ta ilmselgelt ei tee. :(
Yuneec Q500 4K
hankzz
Posts: 29
Joined: Wed Dec 25, 2013 16:32

Post by hankzz »

Natuke annab juurde küll. Aga krt, ma v2ljas 3 lendu teinud ja juba jukerdab.. ei oska midagi head k8ll selle kopteri kohta enam õelda.
Post Reply