Tegime sellise video: groundcam-idega ainult

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Tegime sellise video: groundcam-idega ainult

Post by priitom »

http://youtu.be/o5Bn-aMVJt0

See klipp on minu teine katse HD ja full HD materjaliga. Esimene oli mudelitest, nüüd tegin hoopis miskit teist. Oleks hädasti vajanud stabikaga alust slow-mo stseenide jaoks, aga ei olnud võtta.

Järgmises videos kindlasti aerolõigud sees ja suuremad tuled-viled.

Toredad foorumlased võivad FB-s ka jagada! Olen tänulik. Ikkagi kampaania :)

Ausat kriitikat, arvamusi, laitmisi ja kiitmisi ootan ka!
Psychology is my med´s
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Kena tütarlaps.
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Varsti saab Hobbykingast tellida ja tükkidest kokku panna...........
läheb ka mudelismi alla vist...........
https://www.youtube.com/watch?v=kfJ6GSZidCI
Ja jõuluvanalt soovida kuuse alla..........
25-ndad Linnumäe Cyborgi päevad aastal 2314 oleks ka põnevad...........
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mart , olen täheldanud, et tänane fantaasia on homne reaalsus. Ja nii nagu inimestega võib ka robotitega juhtuda. https://www.youtube.com/watch?v=84-fbO9pSo0 või siis nii https://www.youtube.com/watch?v=UVl6jkOaDoc või siis hoopis vastame küsimusele https://www.youtube.com/watch?v=t_juJ974oeE (tule taevas appi, aitab meile tänastest probleemidest ja jäägu selline asi küll vaid fantaasiaks)
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Te, tüübid, panete siin kõige sulaselgemat OT-d oma roboti klippidega. :roll:

Mu modell järgis töpselt minu skripti ja detailide ülepaisutamine, tema kõnnak, olek jm oli kõik taotluslik, et anda edasi kogu kampaania ideed!

Ja kui keegi arvab, et ma otsin ise endale mingit naist, siis ei - mu ainus ja peamine eesmärk ONGI ainult kunst, mida paljud ei mõista. Ma asun ise õnneks kunsti-tehnoloogia tolerantsi vahepeal, seega mõistan kõiki valdkondasid. Lisaks ka osalen igal alal aktiivselt ja näen nende alade võlusid.

Minu eesmärk on esimene maaliseeria btw. Seda on mõnel puhas-inseneril kindlasti raske mõista, aga proovige :roll:

Robotid mulle meeldivad, jah!
Psychology is my med´s
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tegelikult ka ei midagi isiklikku.Loodan, et naljasoon Sul olemas ja viha ei pea. Sinu teema solkimise peale vabandan :roll: Vestlesin vaid Mardiga ning ausalt selle teema pealkirja ei pannudki tähele. Ja meie Mardiga omavahelise jutu võibki siit teemast kustutada .
Olen ise kunstikoolis käinud ja hindan Sinu annet. Inimese hingeelu peegeldub tema tegemistes ja Sul on kõik paigas.
Ausat kriitikat, arvamusi, laitmisi ja kiitmisi ootan ka!
Ja tulles jama juurest teema juurde siis kõik on Ok. Võrdleks Sind Šaržimeistrite Hugo Hiibusega või Edgar Salmiga http://edgarsalm.blogspot.com/2011_04_01_archive.html Et teha kellestki pilt peab ikka väga hea iseloomu tunnetus olema mis tegelikult paistab välja modelli näojoontest. Ja kui tead tema sotsiaalset tausta siis veel paremini tuleb pilt välja. Ei oska arvata kui palju Sina end karikaturistiks pead. Edu Sulle igaljuhul !
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Jah Prosper ,minusugust materalisti ja tehnika ning muidu huvlist ei jäta
EVE 2.0 misket moodi külmaks ...............tehnika areng lähiajal on saamas
täiesi teise suuna................ EVE muudab võibolla maailma
moobiiltelefoni ja interneti poolt tehtud muudatusdega võrreldavates suurusjärkudes ..............
Ehk üksindus läheb tarbiast veelgi kaugemale.....................
Kui täna saadakse esteelist elamust autode, majade ,riiete jms. disainist
siis tulevikus miks mitte EVE 5.0 disainist.................
Kui tulevikus antakse tarbiale valids kas elada koos ära joonud 200 kilose vinguva vanaeidega või maheda häälse uue EVE mudeliga siis tasub vastust otsida Filosoofiast...........
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Ma tahtsin jah pigem teada, mida arvavad aerofilmijad mu kaameratööst (õigemini on tegu pigem minu monteerimisega). Kõrge kontrast ja valitud värvidega plaanid päris huupi kaadrisse ei sattunud. Kõik käis ikkagi pildistsenaariumi järgi ja meil oli micro-filmigrupp (ainult mikrofonimees oli poomiga puudu).

Üks hea sõber ja õppejõud (Kanada-eestlane) kooliajast ütles mulle enne surma, et karikatuurid on minu teema ja et Eestis on see tööpõld tühi, ning minu jaoks - ma ei saanud sellega nõustuda ja ei nõustu ka nüüd. Karikaturistid on levinud nähtus. Minu stiil on mõjutatud tugevalt animatsioonist, millega aastaid kokku puutusin.
Seega jah, Salmi ja Hiibusega mina ennast võrrelda ei soovi (Hiibus on muidu tore poiss!), sest esimese stiil on läänes laialt levinud nähtus.
Ma olen muuseas 2005. aastal pärjatud Eesti parima karikaturisti tiitliga (noorte kategoorias) ja hiljem mitu korda ka Hiibuse ja teiste tegelastega konkureerinud. Ega see tiitel mulle midagi ei anna, aga hea on meenutada.

Maaliteosed on teine teema - seal on ruumi fantaasial, kvaliteedil ja detailidel. Nõuab kannatlikust, nagu ka mudelism - mulle sobib.

Ja ausalt: mulle on igasugune kriitika nagu mesi (ka halva sisuga). Aga kui on midagi öelda, siis võiks konkreetselt, mitte paisates õhku küsimärke või nuputamisi, nagu Joker Batmanile.
Selles suhtes olen ma kivist tehtud- üldiselt on hoopis minu ütlemised teistele solvavad ja sellepärast teie teemaväline ei kõigutanudki.
Asjalik jutt tuli ka sekka ja seda hindan! Kriitika arendab - kes vastu ei pea, on nõrk.

Roboti jutt ajas mul turja punaseks pigem seepärast, et see oli suunatud pigem mu modelli vastu (?) ja tõepoolest - tegu on väga erilise ja andeka tüdrukuga, kes ise õpib Tartu kunstikoolis ja joonistab realismi, nagu vana kala. Lisaks on ta väga ambitsioonikas enda moeblogi töös hoidmisega ja see, mis ta teeb, nõuab palju palju pühendumist ja raha, mida tavaline klubitshikk kindlasti ei VIITSI.

Robotteenijatest mina ära ei ütle. Mu laiskus igapäevatööde tegemises nõuab lisakäsi. :)
Psychology is my med´s
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Siis ma väga mööda ei pannud sellega ,et oli karikaturisti kätt tunda :) Ok edaspidi ei meenuta. Ilmselt kui Sinu modell on realist siis on tal ka kokkupuuteid minu tuttava Ilmar Kruusamäega ja tervitusi talle Hiiumaalt.
Kindlasti jäi mul Sinu modell ka kahesilma vahele :roll: (ilmselt liiga lai silma vahe :) mul ) ja pigem vaatasin Sinu kahte pilti ja kuulasin Sind :) Alustasid lumega ja lõpetasid lilledega. Lõpus oli vaid häälest aimata ,et tegu on sama poisiga :)
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Ei roobotika jutt ei olnud mõeldud ei kellegi ega millegi vastu.. :)
Igatahes oled väga tubli ,et oled viitsinud midagi sellist ette võtta
Joonistatud on ägedalt mulle meeledib :D
Siit üks idee aga sellest kirjutan Sulle PS-i
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

prosper wrote:...on tal ka kokkupuuteid minu tuttava Ilmar Kruusamäega ja tervitusi talle Hiiumaalt.
Kas Kursi koolkonnast?
Tartu kunstikoolis õppides on võimatu mitte kokku puutuda vanade tegijatega. :lol:
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Video algusekaadrid meeldisid väga ! Modelli peal/kõrval jooksvad selgitavad mullid on samuti äge idee.
Edu!
Pole midagi paremat halvast ilmast !
Post Reply